1. dubna

1. duben 2008 | 22.50 |

Apríl. No a maturita se blíží, viď...
Akorát, že to neni vtip ... =( booooooooooooo!
Zítra píšeme biolgii. Ne, nemam ji ráda, nemám, nemám, nikdy jsem neměla (vyjma prvního pololetí v prváku) a NIKDY ji mít ráda nebudu (to bez debat).
A to, že je to genetika, to už je jen třešinka na dortu. Ha-ha. Ale abyste věděli, podařilo se mi zkřížit černýho bejka s červenou krávou. A taky vím, s jakou pravděpodobností se dvoum ječmenům narodí potomek se sklony k zakrslosti. Navíc jsem pochopila extrasložitou tabulku rajčat, která mohou být buď červená nebo žlutá.. a ještě k tomu buď kulatá nebo ovoidní. Byl to porod, ale zvládli jsme to. Víte, že žluté a ještě k tomu ovoidní rajče nemá téměř šanci (teda přihlédnu-li k našemu zadání, kde červená a kulatá byly vlastnosti dominantní, kdežto žlutá a ovoidní recesivní....)?
A vůbec se na zítřek těšim jak tele na nový vrata... kdo by taky né, vždyť máme konverzaci, kde budu psát test a pak eště normální angličtinu, kde budem dělat kdovíco a poté jdeme někam kdovíkam do Libně na výstavu do nějakýho vagónu (v tý zimě, co má zas zejtra KURVA bejt!!!). No a jako úplný vrchol zítřka - zkoušení dvou maturitních témat z frániny na ODPOLEDNÍM semináři, kterej bude mimochodem minimálně do čtyř! Fuj, fuj, fuj!
A abych si furt jenom nestěžovala... jsou tu i věci, který nejsou tak hrozný. Jakože třeba mam dvě nohy, dvě ruce, vím, jak se jmenuju, umim malou násobilku, udržim rovnováhu (i když se mi občas motá hlava)... a mam ouzonítko! Což je prosímpěkně nějakej krám z McDonaldu, co mi půjčil malej bratránek... a když se to zapne, hraje to tu nechutnou vodrhovačku od O-Zone. Z nějakého nepochopitelného důvodu mi tahle komerční slátanina čas od času vyloudí úsměv na tváři...

A dnes jsme s Kath vzpomínaly na Červenýho Trpaslíka, co jsme tu na něj s "miloučkou návštěvou" koukali loni v létě po noci strávené nestřídmým konzumováním alkoholu, všichni natažený na naší velký rozkládací pohovce. Kocourův tanec a "Ruce k nebi, pánové"... a prostě vůbec. Strašně, hrozně, šílěně, příšerně se mi po tom létu stejská. A já vím, že to pořád opakuju, ale pořád je to tak. A... znáte takovej ten pocit, když si na něco určitého vzpomenete (třeba zrovna díky filmu, hudbě nebo tak...) a úplně na chvíli.. na malililinkatou, sotva postřehnutelnou chvíli, máte pocit, že jste se přenesli zpátky... úplně CÍTÍTE ten pocit, co jste měli, když se to všechno dělo. A pak si uvědomíte, že je to pryč a trochu vás píchne u srdce... nevím, jak líp bych to popsala. Tak ten jsem dnes měla, když jsem poslouchala Tongue Tied.
Btw.. "miloučká návštěva" je ustálené spojení, které používám pro jistou (neuzavřenou) skupinu mých konkrétních přátel...

A já už asi nemám nic víc, co bych mohla sdělit. A jo vlastně - scio jsem v sobotu zeslonila, ale příšerně! Takže sbohem vysoká! Ale co.. práce přece šlechtí..
Brou noc :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 1. dubna slecnazebra®pise.cz 03. 04. 2008 - 10:27
RE(2x): 1. dubna andiesek 03. 04. 2008 - 16:46
RE: 1. dubna despair 03. 04. 2008 - 12:24
RE: 1. dubna a-ra-gorn 03. 04. 2008 - 23:22
RE: 1. dubna andiesek 03. 04. 2008 - 23:29