Nemilá zjištění přinášejí nemilé stavy

8. duben 2008 | 00.47 |

Taky tolik milujete, když se x dní po kalbě teprve dozvídáte, co jste tam prováděli?
Dneska sem se dozvěděla něco, co mě hluboce nepotěšilo. Zase se dokazuje, že bych vůbec neměla pít... neumím se ovládat. A dělám iracionální věci, které opravdu dělat nechci.
A víte co? Nebudem chodit kolem horké kaše, abyste taky konečně jednou viděli, jak je autorka tohoto blogu nadpozemsky pitomá!

Nejenže jsem se hned po kalbě dozvěděla, že sem se líbala s p. Ta informace, pravda, nepotěší, ale nezabije. Myslela jsem si totiž, že to jako bylo nějaký... chvilkový cosi. Avšak ukázalo se, že šlo o mnohem dlouhodobější záležitost, která se z balkonu (což si právě tak letmo pamatuju.. jeden jedinej moment) přesunula na gauč do obýváku. Na gauči byl kromě p. ještě K. Bystřejším jistě dojde, že ho nezmiňuji jen tak. Ano, i s ním na to líbání došlo, prej jsem je oba pěkně střídala... Já teda nevím, jak na tom byli oni zmiňovaní chlapci, že jim to střídání nevadilo, ale můžu vás ujistit, že já hodně blbě, když to nevadilo mně a navíc když jsem se o tom, jak to bylo, dozvěděla před chvílí.
Když mi to všechno nějak stačilo dojít, bylo mi opravdu, skutečně do pláče. A tak měla oči plné slz, do čehož mi zase Kath napsala něco velmi vtipného o jednom z těch dvou chlapců a já vyprskla smíchy a nejvíc jsem se začla řehtat a do toho se mi po obličeji koulely dvě obrovský slzy.
Není to ovšem poprvé, co jsem na nějaké takové akci provedla kolosální kravinu. Vlastně vždycky, když chlastám, tak se mám pak za co stydět. Nebo aspoň většinou.
A nepsalo se mi to lehce... protože já vim, vy si možná řeknete, sem tam nějaká pusa, to nic neni. A jo, ve své podstatě souhlasím, nic to není.
Jenže vy to nevidíte z mého pohledu. Ale napsat jsem to musela. Ne proto, že by snad nedejbože bylo čím se chlubit nebo proto, že bych měla pocit, že vás to bude zajímat. Ale prostě proto, že nějak se za to, co dělám, potrestat musím.
Je mi celkem mizerně. A přitom jde fakt jenom o úplnou blbost.

Zpět na hlavní stranu blogu