A teď už fakt jen ta maturita...

9. duben 2008 | 21.35 |

Tak mám sloh za sebou. Nemá cenu psát úspěšně, alespoň zatím.. a bojím se, že to nepůjde napsat ani, až obdržím známku. Vybrala jsem si téma "Přišel jsem, viděl jsem, ale nezvítězil jsem". Chvíli mě nenapadalo vůbec nic a pak mě napadla největší kravina. Zneuznaný věděc toužící po úctě vymyslí něco revolučního, jenže to odprezentuje v nevhodnou dobu (někdo ho předběhne) a jemu pak přeskočí a spáchá sebevraždu. Dochází mi, že to možná nebylo nejlepší téma na slohovku. Vlastně se dost bojím, že je to naprosto nevhodné téma. A taky blbost. Ach jo... No když už nic, jistě to bude originální.
A ani jsem si to po sobě nestihla přečíst, takže gramaticky to taky asi nedopadne...

Po škole sme si s holkama koupily Frisco a usadily se v parku na lavičkách před vysokejma školama... bylo to fajn, protože svítilo sluníčko. Až do té doby, než nás začal obtěžovat nějakej vožralej týpek.
A hádejte, koho si vybral za oběť. Hádejte, kdo se mu líbil a komu to dával najevo... ha! Dva dny a dva zásahy! To se tak někdo má... (viz včerejšek) Lichotky nebraly konce, nejkvalitnější z nich zněla asi takhle: "Slečno, vy se mi fakt líbíte! Můžu vás vyfotit? Můžu? No.. já tu mam foťák! Ale musíte si slíknout to tričko. Hm.. já bych vás z fleku poslal do Ameriky! To bych zařidil. Vy ani nevíte, kdo já jsem!"
Jsem znechucena. Opakuji, Z-N-E-C-H-U-C-E-N-A!Krucinálfagot, himlhergot do prdele! Ovšem nejtrapnější moment nastal, když odešel k nějakýmu svýmu kámošovi a pak se vrátil zpátky k nám a začal na něj hulákat: "No poď sem, tos eště neviděl, ty vole! Poď se na ni podívat, ti řikám, tos neviděl, vole!"
Protestativně jsem si zapnula mikinu až ke krku (tudíž mi pak bylo děsný vedro), načež ten ožrala pronesl: "Ty vole vona si to kvůli nám zapla. No to sem v prdeli!"
Uvažovaly jsme, že by bylo lepší přesunout se jinam, ale jinak se nám tam docela líbilo. Přestal otravovat, tak jsme dál rozebíraly naše plány, kam v létě vyrazit, když vtom vidím, jak jde opět naším směrem. Tak dám rezignovaně hlavu do dlaní... jeho hlas se stále přibližuje.. a najednou žuchnul na lavičku přímo vedle mě! "Slečny... to.. hele.. slečny, můžu se na něco, to, zeptat..."

A.: "Už ti pojede ten autobus, viď?"
Já: Nojo, za chvíli, vlastně..."
Ožrala: "Kam dete, ty vole...?"
Já: "Jo, už musíme,"
Ožrala: "No jasně, ty vole, co děláte, ty vole?"

Chápete, co to je za svět, když musíme nuceně opustit místo, na kterém se nám líbí, jen proto, že nás obtěžuje nějakej ožralej ztroskotanec?! Za bílého dne?

Já: "Holky, sorry, já vim, že tyhle týpky přitahuju... já už s váma nikam nebudu chodit..." :D

To byl zase den.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: A teď už fakt jen ta maturita... jeanuska 10. 04. 2008 - 07:13
RE: A teď už fakt jen ta maturita... skatuska 10. 04. 2008 - 09:44
RE(2x): A teď už fakt jen ta maturita... andiesek 10. 04. 2008 - 16:57
RE: A teď už fakt jen ta maturita... bittersweet 10. 04. 2008 - 13:42
RE: A teď už fakt jen ta maturita... cerviq 10. 04. 2008 - 16:02
RE: A teď už fakt jen ta maturita... kaača 10. 04. 2008 - 20:38
RE: A teď už fakt jen ta maturita... skatuska 10. 04. 2008 - 21:11