Jezdit s hlínou, jezdit s trakařem...

13. duben 2008 | 22.50 |
jsem flákač! strašnej!
ale jak mam nebejt?

btw.. maminka dostala k narozeninám stroj na výrobu espressa! nemohu se nabažit kávy s tou hustou mléčnou pěnou!!!!! nepiju skoro nic jiného.
A bojim se, aby maminku netrefil šlak po středečních třídních schůzkách. Snad ne, je to přece rozumnej člověk.
Už chci bejt z tý školy pryč.
A scio (jak jinak) se zase moc nepovedly (ne, že by to bylo nějak extra tragický, ale prostě to je ještě málo..), takže 1.5. jdu znovu. A mam 5 z gramatiky z AJ (jsem asi fakt uplně blbá) a 2 z gramatiky z FJ (docela překvápko).
Naučte mě někdo učit se! Potřebuju to aspoň po těch 43 dní, co mi zbejvaj do maturity.
A dneska celej den sosám písničky. Jsem fakt mjůzikúchyl... Proč nemůže bejt maturita z hudby? Ale nemyslim z dějin... prostě z mojí oblíbený hudby.. :D Neni to fér. Programátoři od nás taky maturujou z programování, a tak mají možnost pátnáct minut žvatlat o něčem, co je baví! =D
Mimochodem.. čím dál tím více věřím tomu, že nemá cenu většinu problémů řešit, protože ony se prostě vyřeší samy (čehož jsem byla nedávno svědkem... člověk si s tím láme hlavu a přemýšlí a přemýšlí... a pak prásk.. něco, co do té doby nevědl, se dozví... a je po problému.. easy.. :D ).
A minulej rok jsem touhle dobou zuřivě makala v Delvitce a hroutila se ze školy (jak jsem si přečetla na svém starém blogu). No.. vlastně se toho zas tolik nezměnilo.
Mě už nebaví ty nadpisy článků vymejšlet!!! A že jsem zrovna poslouchala Hrobaře (taky nedávno sosnutýho), tak jsem tam dala tohle... nic víc...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Jezdit s hlínou, jezdit s trakařem... markisha 14. 04. 2008 - 07:17
RE: Jezdit s hlínou, jezdit s trakařem... cerviq 14. 04. 2008 - 18:56
RE(2x): Jezdit s hlínou, jezdit s trakařem... andiesek 14. 04. 2008 - 22:15