Jsem sobecká, zlá... prostě ztracená

17. duben 2008 | 00.09 |
(nemusíte to vůbec číst.. jsem lehce vytočená hned kvůli několika lidem najednou a všechny ty kecy jsou hrozně afektovaný a ve skutečnosti vim, že ty lidi mají fakt pravdu, opravdu jsem taková a měla bych se sebou něco dělat..... nicméně:)

Ano, přesně taková já prý jsem.
Podle rodičů jsem strašnej sobec. Můj názor nic neznamená, protože já jsem JENOM dítě. Ať už jsou názory rodičů jakékoli, já s nimi musím souhlasit (nejlépe se u toho ještě usmívat). Vadí jim, že jsem upřímná. Já sice přiznávám, že nejsem vždycky nejslušnější, že zvyšuju hlas a podobně... ale to je prostě můj temperament. Už jste zkoušeli z vraha udělat lidumila? Co se s takovejma dělá? Dostanou doživotí. Mám snad i já za to, jaká jsem, dostat doživotí?! Jestli jo, prosim.
Podle mého tatínka to budu mít v životě těžké, neboť podle něj neumím s lidma mluvit a neumím se k nim chovat. Hm... pokud je to pravda, můžu se jít rovnou zastřelit... moji kamarádi vlastně ve skutečnosti vůbec nejsou žádní kamarádi... ke všem se chovám tak hrozně, že se divim, že mi ještě moje vlastní klika od dveří vůbec dovolila, abych na ní šahala.
Když lidi nechtějí slyšet můj názor, ať se mě proboha na nic neptaj. Pokud chtějí slyšet, že mají pravdu, ať se ptají sami sebe.
A pokud si myslej, že budu držet hubu a nechám si všechno líbit, tak prostě nenechám. To už teď zdaleka nemluvim o rodičích, ale o někom úplně jiném.
Víte co? Asi budu opravdu tak špatná, jak všichni tvrdí. Sprostá, sobecká, nikomu nepomůžu, všichni jsou mi ukradení, nikdo a nic mě nezajímá, jen všechny využívám... fajn.. pokud je to opravdu tak, tak jsou tihle všichni fakt BLBÍ, že na to dávno nepřišli a nevykopli mě.
Bylo by opravdu jednodušší všem všecko s tupým úsměvem odkývat... to přece nevadí, že si osobně budu připadat jako dement... hlavně, že ostatní budou v pohodě. Od nich to není sobectví...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Jsem sobecká, zlá... prostě ztracená kaača 17. 04. 2008 - 08:04
RE(2x): Jsem sobecká, zlá... prostě ztracená andiesek 17. 04. 2008 - 12:51
RE: Jsem sobecká, zlá... prostě ztracená sargo®pise.cz 17. 04. 2008 - 13:20
RE(2x): Jsem sobecká, zlá... prostě ztracená andiesek 17. 04. 2008 - 13:22
RE: Jsem sobecká, zlá... prostě ztracená džína 17. 04. 2008 - 21:49
RE: Jsem sobecká, zlá... prostě ztracená cerviq 18. 04. 2008 - 14:02
RE: Jsem sobecká, zlá... prostě ztracená bittersweet 22. 04. 2008 - 21:23