Už zase jedno takové obyčejné "dnes"

9. leden 2008 | 00.07 |
Tak mi dnes na alergologii bylo oznámeno, že nemám žádnou alergii, sníženou imunitu nebo špatnou štítnou žlázu... ale pro jistotu jsem dostala prášky na imunitu, protože jsem fakt často nemocná. Jo a... mam zvýšenej cholesterol, takže musim držet dietu a prej se mam víc hejbat. V březnu tam jdu na kontrolu (zas mi budou brát krev, mmmííííííííííííííí!!!! ). No.. ale bylo na čase, třeba mě to fakt k něčemu donutí.
Včera večer jsem nemohla najít mobil. Je to můj jediný způsob, jak se ráno vzbudit, zvlášť, když už není doma. Zmateně jsem přes deset minut (ve dvě ráno, podotýkám), pobíhala po pokoji. Nikde prostě nebyl. Tak jsem si prostě z netu stáhla počítačovej digitální budík, nastavila ho na ráno.. a on mi pěkně ráno začal pípat, jako by byl opravdovej.. =DD Co bych si bez toho netu já jenom počala? :)
Taky jsem si dnes koupila tričko v Marks and Spencer plus pěnu do koupele, co děěěěsně krásně svěže voní. Odpoledne jsem byla s rodičema v Ikee. Zaujala mne tam krásná květina s přenádherným názvem (castanospermum), která vypadá, jak kdyby rostla z.. ehm.. varlátek (předem varuju všechny puritány, že na tomto slovu není nic sprostého :D ). Stojí mi na skříni. =D
Jo a kamarád udělal řidičák, takže i když to nečte, tak congratulations nejvíc, veverkoborče! =)
A já už ani nevim.. jsem děsně ospalá, tak dobrou noc, ať už jste kdo jste. =)

(koukám, že poslední den sem píšu shrnutí dne skoro jak deník... to snad abych si na to založila rubriku...)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Už zase jedno takové obyčejné "dnes" zireaell 09. 01. 2008 - 17:06
RE(2x): Už zase jedno takové obyčejné "dnes" andiesek 09. 01. 2008 - 20:06
RE: Už zase jedno takové obyčejné "dnes" a-ra-gorn 10. 01. 2008 - 23:03
RE(2x): Už zase jedno takové obyčejné "dnes" zireaell 12. 01. 2008 - 22:43