Dodatečně

20. prosinec 2007 | 00.26 |
15.12.07
Tě pic!
Nevim, proč mám vždycky největší chuť něco napsat, když mi nefunguje net. =D
Poslouchám YMCA a nejvíc se těšim na Silvestra, ačkoli z toho možná nic nebude, ale tak.. ono to nějak dopadne. =) Uplně nás vidim s Bradama předvádět písmena ypsilon, em, cé a á!
Nemam eště ani jeden vánoční dárek. Zato mam šaty na ples, ačkoli jsou ještě nehotový. A hurá: nebudu vypadat jako princeznička!!! =D (ačkoli to by se MNĚ asi stejně nepodařilo...)
Příští tejden píšu čtvrtletku z matiky, tak to jsem vzdala dopředu, aspoň teda co se týče krychlítek a jehlanítek, neboť krychlím a jehlanům moje id, ego,ani superego nehodlá rozumět. Pokud jde o úročitele a podúročitele nebo termínované vklady, tam vidím své šance podstatně lépe. Tyjo, už jen pár měsíců a NIKDY nebudu mít matiku!!!! =)
Na příští tejden mam umět čtyři maturitní témata z frániny. To.. ehm moc nedávám, poslední dobou... ale psali jsme esej a porozumění textu, tak to snad nebude taková katastrofa.
Budem mít rychlejší a stabilnější internet!!! Vlastně.. v době, kdy sem vkládám tenhle "článek", už ho máááme!!!
Hih, a nedávno jsem byla se dvěma Bradama a jedním chlapcem v kasínu. =D Bylo to vážně vtipný, takových hlášek občas nevznikne ani za měsíc! =D MAGIC PLANET RULEZZZ! =D

poznámky pod čarou: z matiky nakonec nic nebylo, ani z fransé, byla jsem na alergologii a zítra jdu na odběry =/. Brrrrrr! Jo a internet je vážně rychlej, koukám na to jak z jara! JUUUUPÍÍÍÍÍ! A na závěr ještě jedno jupí: ten Silvestr vyšel a dárky už taky skoro mám =))))))

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře