Držím se!

20. květen 2008 | 12.49 |
Aneb zaručeně pravdivé news z rezidence slavné intelektuální celebrity za posledních několik hodin.... (lol) :D

Včera jsem sama sebe omylem málem uvařila. Před spaním jsem se rozhodla, že si dám uvolňující koupel. K tomu jsem použila božskou koupelovou pěnu od Radox (Heavenly Bath Velvet), neboť popis na zadní straně, to bylo přesně to, co jsem potřebovala.. (Luxusní koupelová pěna s esenciálními oleji, s výtažky pomerančových květů a listu malinovníku. Kombinace pro dokonalý odpočinek a stabilizaci psychiky. Oceňuje své účinky při bolestech hlavy, poruchách spánku či nervozitě.).
Voda měla celkem příjemných 38°C... opravdu mi to připadalo uklidňující... ovšem pouze do té doby, než jsem z té vany vylezla. Při změně polohy ze skoro-ležící do stojící jsem lehce zavrávorala, nicméně jsem to ustála a chvíli bylo všechno fajn... šla jsem si čistit zuby, když v tom, zčistajasna, se mi začala příšerně motat hlava... začalo mi hučet v hlavě a pískat v uších tak silně, že jsem neslyšela tekoucí vodu, postupně se mi zatmělo před očima až tak, že jsem chvíli neviděla opravdu vůbec nic. Moje jediná myšlenka v tu chvíli byla, abych sebou v té koupelně nesekla a nerozbila si o něco hlavu... nemohla jsem chodit, chtělo se mi zvracet... po chvíli jsem se zvládla postavit, měla jsem hrozně těžké nohy, vůbec jsem nemohla udržet rovnováhu a ani nevím jak jsem se dopotácela k otevřenému oknu v mém pokoji... studenej vzduch mi trochu pomohl, začala jsem pomalu zase slyšet... a vnímat.. ale bylo to opravdu děsivé... kdybych věděla, co si tou "zklidňující" koupelí způsobím, asi bych se na to vykašlala... =D
Dnes se pilně učím, vidím to na takových osm otázek, což není zas tak málo, no ni? A navíc si u toho s wordem užiji spoustu legrace, když se mi ta mrška podlá snaží opravovat slova, a já tak mám v češtině místo Jonathana Swifta Jonathana SHIFTA a z Gottholda Ephraima Lessinga to udělá LEASINGa.
Tak já si jdu dát coffee and cigarette a jdu zpátky do učení.... což mi tak připomíná telefonický rozhovor:

Mamka: "Tak se jdi zase učit... a nepřežeň to s kafem!" :D:D

Nematuranti, kdybyste věděli, jak já vám zááááávidím (a zvlášť těm, co už to maj za sebou!).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Držím se! raduš 20. 05. 2008 - 13:22
RE: Držím se! kajucha 20. 05. 2008 - 14:19
RE: Držím se! džína 20. 05. 2008 - 14:22
RE: Držím se! cerviq 20. 05. 2008 - 16:35
RE: Držím se! keigi®pise.cz 20. 05. 2008 - 19:35
RE(2x): Držím se! andiesek 20. 05. 2008 - 19:38