Návrat ztracené bloggerky (?)

19. listopad 2009 | 12.01 |

Jak si tak sedím v práci a nemám co dělat (ostatně jako vždy), dostala jsem najednou hroznou chuť psát si zase blog každej den. Psát sem blbosti, články o dvou větách, dávat sem obrázky, fotky, videa, písničky, občas napsat mega dlouhej článek, co ho málokdo přečte do konce, občas změnit design, diskutovat s ostatnímy blogery...

Ale články jsem psala, když jsem něco nutně potřebovala sdělit. Teď to napíšu na Facebooku nebo Twitteru a jsem spokojená. Jsem potom přirozeně líná skládat moje myšlenky, co mi v hlavě poletují jak splašená veverka na LSD, skládat do článků.

Ale říkám si – sakra holka, vždyť musíš svým (možná už bývalým) čtenářům hrozně chybět, to tak přece nemůžeš nechat!! xD

Co bych sem asi tak psala, nebýt těch zpropadených sociálních sítí? Asi to, jak jsem se dostala na svou vytouženou školu, co jsem dělala o prázdninách, po prázdninách, atd... Takže pro pořádek bych zmínila:

  • všechny letní párty, třeba Katčinu narozeninovou oslavu v Le Mirage a čupííítoooo, Terezčinu Grease party - to snad raději nevzpomínat xD, oslavu konce školního roku v Dr. Vojákovi, Kladno párty (která byla fajn, ale o jistých záležitostech, co se mojí osoby kupodivu netýká NO COMMENT! =D)...
  • všechny letní akce jako Terezky chata (která se neobešla bez příšernejch hádek, slz a ukvapených rozhodnutí, ale to byl jen jeden den, zbytek byl hrozně super), pak taky voda (která byla tak katastrofální, že mi to teď připadá vtipný), letošní Živohošť (boooože, jak já se těším na příští rok), Trutnov (nejlepší!!!) nebo Karličky chata (kde jsem si opět potvrdila, že vodka je děfka proradná a praštila mě do hlavy xD)
  • asi bych se v nějakých jinotajích (které bych za rok nerozluštila ani já sama) zmínila o mém (nutno ovšem poznamenat, že DÁVNO a NAVŽDY skončeném) ehm... "románku".. kterému už se teď tak leda směju, ale tehdá mi to k smíchu fakt nebylo...
  • taky bych se (samozřejmě také nějak zaobaleně) zmínila o mém novém.. ehm... "románku", kterej ale jako vůbec není jen žádnej blbej románek, protože to je prostě něco vííííc... ♥ .. a možná bych zmínila všechno, co bylo s ním, jako jeho chata, ZOO, procházky po Praze nebo hodiny a hodiny strávené v kavárně... =o))
  • no a nakonec bych asi psala o tom, jak se mi vlastně v té škole líbí... (mám kombinované studium, takže školu jednou do měsíce, ale předměty jsou zajímavý a spolužáci úžasný.. samozřejmě ne všech 130, ale ty moje brouky bych za nic nevyměnila!)

Ach jo, teď je mi, po vzpomínání na ty všechny uplynulé události, nějak smutno... :( Já to věděla, že to přijde, když se do toho pustím... :D Radši půjdu dělat úkol na sociologii a budu sama doufat, že další článek napíšu někdy brzo... :o)

Zatím se mějte krásně... ;o)

fotbalista

Fotbálek v Trutnově.. :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Návrat ztracené bloggerky (?) phoenix 20. 11. 2009 - 13:27
RE(2x): Návrat ztracené bloggerky (?) andiesek 29. 11. 2009 - 12:21
RE: Návrat ztracené bloggerky (?) bitrtrr 21. 11. 2009 - 15:32