Malá noční...

23. prosinec 2007 | 02.15 |
Vůbec se mi nechce jít spát. Takže mám dvě možnosti. Jít spát nebo si pustit Ať žijí duchové. =) (ten film zbožňuju, btw...)
Nemam zabalený dárky, v pokoji bordel jak po náletu a musim si stáhnout tu hitovku od O-Zone! Takže mam vlastně víc možností na výběr...
Je smutné, že ani nevim, jak se jmenuje moje gynekoložka (souvislost nehledejte, vyplňuju si novej diář, tak mě to napadlo...).
Jo a ve čtvrtek jsem byla na odběrech krve. Bylo to hrozné, neboť jsem musela jet z Kladna nalačno 45 minut hnusně přetopeným autobusem, 20 minut tramvají a pak ještě docela dlouho čekat v čekárně. Pak si mě sestra zavolala dovnitř, posadila ke stolu a šla si pro jehlu. A vyndala jednu zkumavku.. na mě šly mdloby, vyndala druhou, třetí, čtvrtou, to už jsem se viděla pod stolem... skončila na čísle sedm. A prej: "Zapumpujte si..." já pumpovala jak divá... "Slečno, dyť tam nemáte žádnou žílu!" .. tak druhou ruku.. "No, ale tady taky ne!!!" .. při těchto slovech mne přepadla myšlenka na bleskový útěk nebo aspoň klasičtější omdlení... no nakonec mi tu žílu napíchla, dokonce napoprvé, vysála ze mě sedm zkumavek, za a) to trvalo úplnou věčnost, za b) se mě při páté musela zeptat, jestli to vůbec vydržim a za c) ty zkumavky plné krve předkládala přímo před moje zraky, takže jsem radši po celou dobu, kdy mi kradla z těla mojí milovanou krev, měla křečovitě zavřené oči. Ble!
Naše třída je plná šprtů, pozérů a dementů (dementi jsme já, Katky, Terka, Jana a Aneta). Dementi jsme teda alespoň podle šprtů, podle nichž nejsme schopny kvalitně vypracovat maturitní otázky, ale chtěli byste vypracovat maturitní otázku od příslušnice šprtů, co pořádně neví, co je to HOLOCAUST?! O pozérech nemluvím, chování některých z nich mi slušně leze krkem. (a proč jsem tenhle poznatek učinila natolik důležitým, že se objeví v tomto příspěvku, to ví sám bůh, neboť jak to po sobě zpětně čtu, nedává to smysl!)
Řeším s kámoškou Silvestra a jí děsně zajímá, jestli tam je místo, kam by se dalo "na chvilinku zdekovat".. no to fakt LOL :D
Už jsem vám vlastně řikala, že budem slavit Silvestra ve stylu léta nebo maškarní v sále nějaký školy chlapce mojí kámošky? =D

No tak jsem samozřejmě nic neuklidila, to se dalo čekat, dárky také leží netknuté a vzhledem k tomu, že tenhle článek píšu s přestávkami tak přes hodinu, tak už se mi ani nechce koukat na Ať žijí duchové. O-Zone mam stáhnutý, takže asi půjdu spinkaaaat.
Dobrou, hajzlíci ;)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Malá noční... a-ra-gorn 23. 12. 2007 - 15:20
RE(2x): Malá noční... andiesek 23. 12. 2007 - 16:53
RE: Malá noční... despair 25. 12. 2007 - 01:27
RE(2x): Malá noční... andiesek 25. 12. 2007 - 01:43