Weekend story

3. listopad 2008 | 00.17 |

Co že jsem to dělala o víkendu??? V sobotu jsem v asistenci svých drahých přítelkyň bořila mýtus, který nás sužoval už celé věky. Povedlo se.. a to dokonce moc. V neděli jsem našeho pokusu litovala. Ne ovšem já osobně, já byla s výsledkem akce celkem spokojena. To jen můj žaludek rozhněvaně odmítal udržet v sobě cokoli včetně trochy teplého čaje... a moje hlava se chystala vystrčit mi oči z důlků. Doteď nejsme s žaludkem úplně kamarádi, o hlavě nemluvím. Není mi zrovna ok, ale z toho se do zítra vyspím. Ať žijou naše meetingy.
marshgammon
Jo a nejvíc lol rofl věc ze včerejší akce je (krom fotky, na který vypadám jak velice přemýšlivé prase), že se možná brzo postěhuju do Prahy k Gee. Jako sice je to kardinální pitomost, ale už jen ta představa se mi prostě hrozně líbí, Praha, Praha, Praha.. a Gee by mě možná donutila se učit.
Poslední věc je, že se mi zejtra uplnou náhodou sejdou na škole dvě kamarádky, co tam nechoděj a chtěly by se mrknout na přednášku... a obě jsou to Katky. Svět je velice zvláštní jeviště.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Weekend story ivánek 03. 11. 2008 - 19:43
RE: Weekend story andiesek 03. 11. 2008 - 21:43