Káávu si osladíím...

5. listopad 2008 | 21.48 |

Poslední dobou furt twítkuju, než bych se dokopala k tomu napsat sem něco delšího než 140 znaků a smysluplného. Koho to tu vlastně zajímá, brácho, kámo, čéče?!
Ale nojo... dneska jsem si svůj den volna náležitě užila... spánek do 11ti, snídaně s karamelovým kafem, cigárko, návštěva K. a jejího skoro-už-ne-koťátka, odpolední karamelový kafe, cigárko... jako jo, chtěla jsem se učit a tyhle věci... ale co. Moje volno!!!
Zítra jdu na školení. To zas bude něco. Znám se. Dokážu působit na okolí jako totální dement. Ráda bych svoji bezmeznou debilitu nechala doma, ale už vidím, že se do tý Prahy a zvlášť do tý firmy určitě bude chtít podívat se mnou. To bude boj.
A jinak?? V pátek má T. oslavu narozek... a mně se tam nějak vůbec nechce. Prostě proto, že některý lidi bych nemusela vidět a už to vůbec není, co to bývalo. Všecko je v prdeli, sorry za ty slova, ale jinak by to tak nevyznělo. Nemyslim teď, kupodivu, můj život... jen jeho malou část, která jaksi odešla přesně tam, jak už bylo řečeno... ježiš, to je složitý na vysvětlování. Na druhou stranu tam budou lidi, který šíleně moc ráda uvidim. Takže aspoň něco. Vůbec to však nic nemění na tom, že nadšená z té akce nejsem. A doufám, že to dopadne tak, že pak z ní nadšená budu. Prostě podle pravidla looking forward. Čím míň se těšíme, tím lepší to zpravidla nakonec bývá.
Tak co víc dodat? Pokud vás zajímá, co tak porůznu dělám a jaký kravinky se mi honí hlavou, sledujte twítkování.... a já se loučím.
Makepeace,myfriends....=o))))

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Káávu si osladíím... kt 06. 11. 2008 - 00:11
RE: Káávu si osladíím... ivánek 06. 11. 2008 - 15:42
RE(2x): Káávu si osladíím... andiesek 06. 11. 2008 - 21:35
RE: Káávu si osladíím... džína 07. 11. 2008 - 21:14