Spolek sexuálních kutilů

9. listopad 2008 | 16.27 |

Věříte, že je možný přijít z práce domů a říct si: "I love my work!"? Já teda ne. Nevěřila jsem. Ale po pátku je to prostě přesně tak! Hustý!


U lili na blogu jsem nedávno četla cosi o vesmíru a jak s ním komunikovat, aby nám splnil naše přání. Přišlo mi to takové vtipné a povídala jsem o tom Karle ve škole. Vzhlédla jsem k nebi a povídám: "Hele, tak, Vesmíre, já bych potřebovala mluvit s tou K. kvůli práci!" Zasmály jsme se tomu a dále se věnovaly lamentacím na nadcházející školní události. Pak si takhle na Andělu nastupujeme do metra a přímo ve dveřích stál kdo?! Stála K. a dohodla se se mnou na tý práci!!! Je to možný?! =D Lili psala, že to prostě funguje a já už tomu taky věřim, prostě poslední dobou, když na něco skromného myslím a mluvím přitom s Vesmírem, tak se to pak stane. Fakt! (a nedělejte ze mě blázna!!)
Jinak v pátek byla ta zmiňovaná T. oslava narozek. Bylo to docela fajn. Přišla jsem tam naprosto naspeedovaná z práce ještě s Karlou. Byla tam spousta lidí, co už jsem dloooouho neviděla a jsem ráda, že jsem je viděla, na druhou stranu taky pár lidí, které jsem vůbec vidět nemusela. Třeba je zvláštní, že o prázdninách mi P. příshal lásku (=DDD) a v pátek se na mě ani nepodíval, o nějakém pozdravu nemůže být ani řeč. Díky, VESMÍRE!!! =))))
Taky sem si po dlouhé době pokecala s M. (i když jsem se toho moc nedozvěděla), musel však brzo odejít. Jaké bylo mé překvapení, když mi asi dvě hodiny potom od něj přišla smska! Oh my, what does he want?! Co asi, neasi! =DD
Přiopilá oslavenkyně si za každou cenu chtěla připíjet na orgasmus.. tak koneckonců proč né. =D Pak jsme složitými pochody myšlenek utopených v lihu vymysleli spooooustu blbostí (viz. například nadpis), snad řeknu ještě jen, že jsem všeMatka a Martin je všeDceruška, T. čeká dvojčátka se S. a jedno pojmenuje po mně!!! =) A každej s každym a kdo nekouří, platí alimenty. No však to je normálka, no ni? =D
Zbytek noci už nebyl tak růžový, ale to se prostě stává, když je někomu tak blbě, že projdete půlku noční Prahy v dešti a skončíte v půl pátý v nonstop mekáči na Václaváku. A víte co? Ten nešťastník jsem tentokrát nebyla já, já byla ta dobrosrdečná mrznoucí duše! A tímto patří obdiv a díky dalším dvěma milým, dobrosrdečným dobrým duším, které tam zůstaly se mnou, abych na T. nebyla sama. Díky, díky a i když to tu nečtou (doufám :D ), tak thank yoooou so much (ach, proč jen mi to zní tak blogískovatě?!) za nejlepší pokec a procházku za poslední dobu. Ale upřímně, chlapci! :)
Cejtim v kostech, že se budou dít velký věci. A navrch jsem teď fakticky haaaaaaaappy!
Tak končim a buďte happy též!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Spolek sexuálních kutilů jmeno-neni-dulezite 10. 11. 2008 - 09:54
RE(2x): Spolek sexuálních kutilů andiesek 10. 11. 2008 - 22:47
RE: Spolek sexuálních kutilů skatuska 10. 11. 2008 - 10:01
RE(2x): Spolek sexuálních kutilů andiesek 10. 11. 2008 - 22:44
RE: Spolek sexuálních kutilů cerviq 10. 11. 2008 - 16:15
RE: Spolek sexuálních kutilů džína 15. 11. 2008 - 11:39
RE(2x): Spolek sexuálních kutilů andiesek 16. 11. 2008 - 00:29