Twitterface a ostatní blbiny

1. prosinec 2008 | 17.08 |

Hele, lidičky, já jsem si dobře vědoma toho, že všichni k smrti rádi čtete můj blog.. že slintáte nad každým slovíčkem a rozplýváte se nad všemi mými novými slovními spojeními, že milujete tuty slunečnice nahoře a vždycky se těšíte, jakou hudbu si pro vás připravím. Já vím, že když se tu dlouho nic neobjeví, tak strádáte, špatně spíte, jste podráždění a nemůžete se soustředit. Máte tudíž právo se na mě teďka zlobit, protože to psaní opravdu zanedbávám. Jenomže... času málo a konkurence blogu šlape na paty. Nojó, zasvěcenější už vědí... jsem příšerná. Kámoš mi povídá o Twitteru, říkám si - né, to mě nebude bavit. Ha, dneska sem tam furt. No a pak mi kamarádka píše o facebooku. Tak si říkám, že taková pitomost není nic pro mě, že éru takových těch... libimseti, ukazse a lide.cz mám za sebou... no a ono ne! Facebook je sice trošičku něco jinačího, ale v podstatě ani moc ne. Tudíž mou vrcholnou denní zábavou je teď virtuální šťouchání do kamarádů a vyplňování různejch testů, aby se mi výsledek ukázal na profilu.


No.. ale to jenom proto, že jsem nemocná. Až zase budu muset nastoupit ten kolotoč školy a práce (což bude už asi zítra, ačkoli zdravá teda eště nejsem ani omylem), tak už si zase dlouho na nějakej twitter a facebook ani nevzpomenu. Nebude čas. Víte co? Mít čas je na nic. Nejlepší je žádnej nemít, to toho totiž člověk stihne mnohem, mnohem víc, než obvykle.
V sobotu budu mít scio. Mí věrní čtenáři si možná pamatují, že všechny své předchozí pokusy jsem více či méně zeslonila (neznáte Red Dwarf? .. vaše chyba...). Tak tyhle zeslonit nemůžu. Protože jestli jo, půjdu do zoo a nabídnu se Fejkovi jako dobrovolné sloní krmení v havajské sukénce. Nebo radši ne. Páč kdyby ti sloni viděli moje nohy v havajské sukénce, asi sotva by měli chuť mě sežrat. =D
Nicméně víte proč? Protože prostě strašně NECHCI zůstat na té škole, kde teď jsem. Nebaví mě to tam, nevydržím tam rok, natož tři! Škoda, že to rodiče stále nechápou... z toho by jednoho jeblo!
Nedá mi to, abych se jen letmo nezmínila o práci. Dneska třeba o lidech? Ok, za tu dobu, co tam jsem, jsem stačila poznat mnoho nových lidí. A vím, že tam nejsem moc dlouho, ale stejně jsem ráda, že je znám. Zbožňuju tam, jak je každej úplně jinej. Ale totálně. A nejvíc mě to baví. =o) (tak ale víc už ani hlásku!)
Jo, chcete nějaké životní ponaučení, bez kterého se jistojistě neobejdete? Dám vám ho: Když se před vámi objeví naprosto krásné, jednoduché řešení problému, věřte mi, že nevidíte za roh. Jinými slovy - dojděte tam... a všechno bude zase v háji.
A ještě jedna věc. Myslím, že číše pomalu přetéká.. a já už sem nemůžu psát vůbec nic narovinu... takže prostě, i když jsem nechtěla, budu muset využít toho, že se dají články heslovat. Nevím, k čemu bude článek s heslem, ale co mám dělat, když ho chci napsat a nechci, aby si ho mohl přečíst kdokoli?!
Jo ještě něco málo k hudbě. Tentokrát nic vtipnýho, nic kultovního... ale něco, co mě prostě uplně dostalo. Stojí to za poslech, ale navádět vás nebudu. =o)

Tak.. řečeno snad už bylo vše... já si musim jít uklidit v pokoji, psychicky se připravovat na Vánoce, rozmýšlet analytické úlohy ke scio a přemýšlet, jak napíšu atestační práci z prosemináře. Měla bych začít, termín mam do zítřejších 15:00. =D Já se prostě nezměnim...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Twitterface a ostatní blbiny josh 07. 12. 2008 - 12:09
RE(2x): Twitterface a ostatní blbiny andiesek 07. 12. 2008 - 13:41
RE(3x): Twitterface a ostatní blbiny josh 08. 12. 2008 - 12:56
RE(4x): Twitterface a ostatní blbiny andiesek 08. 12. 2008 - 23:44
RE(5x): Twitterface a ostatní blbiny josh 12. 12. 2008 - 19:46