Novoroční

31. prosinec 2008 | 15.21 |

No a je to tady, další rok u konce. To to letí....
Lámala jsem si hlavu s tím, co vám do toho příštího roku popřeju, aby to bylo třeskutě originální a vtipné... a když jsem si jako inspiraci otevřela silvestrovskej článek z minulého roku, zjistila jsem, že na něm nemám potřebu nic měnit. Pořád vám přeju úplně to samé, přeju to vlastně i sama sobě. Takže ho sem zkopíruju (samozřejmě s malou úpravou číselných údajů) pěkně i s obrázkem, abych vám to připomněla, protože je mi jasný, že na to, abyste si ten článek z minulýho roku našli sami, jste moc líný. =P
champagnePřátelé, kamarádi! (doufám, že vám nevadí, že jsem si dovolila použít zde repliku z onoho úžasného českého filmu)
Tak se nám opět rok s rokem sešel... někdo je rád, že ten s osmičkou na konci odprejskne do věčných lovišť, někomu bude strašně chybět. Někdo se na ten s číslem devět těší, někdo ne, někomu je to jedno. Tak vám, dobří lidé, přeju:

Užijte si Silvestra a do toho nového roku hlavně tu pohodu... páč je důležitý žít na pohodu, no ni? =) Takže žádný zbytečný hádky se svojí rodinou a přáteli, vybírejte si svoje přátele pečlivě a nezapomeňte si jich vážit, smějte se... to radši opakuju: SMĚJTE SE, protože smích sluší všem a prodlužuje život, nepropadejte depce kvůli každý blbosti (ne, nejste tak oškliví, hloupí, tlustí ani neschopní, jak si sami připadáte ;) ), nenechte se zbytečně vytáčet blbcema, užívejte si každej den, nenadávejte, že je zima, když je zima a že je teplo, když je teplo, choďte na pivo s kamarády, občas se zastavte v divadle nebo na výstavě, nezanedbávejte pravidelné lékařské prohlídky (za ty preventivní u zubaře a na gyndě se neplatí poplatek ;) ), jezte hodně ovoce a zeleniny, ať jste zdraví, smějte se (do třetice...), pracujte (ať náš stát vzkvétá), učte se (abyste mohli pracovat), milujte se, množte se, zpívejte, radujte se... prostě ŽIJTE...
A protože bloggerka zde publikující není úplně pitomá a ví, že takhle to v životě nechodí, tak plačte, křičte, nadávejte, snězte tabulku čokolády a ono bude zase líp. =)
A vy, blogeři, pište, ať je ten náš blogosvět veselejší.
And now....rada na závěr: Nikdy nevolejte na Silvestra namol svým bejvalým láskám nebo lidem, k nimž zrovna v té době nechováte nejhlubší sympatie. Dost pravděpodobně byste toho druhý den hořce litovali (Andie ví, o čem mluví).

Děkuji za pozornost. =)

Sejdeme se v příštím roce. =o)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Novoroční ivánek 31. 12. 2008 - 18:51
RE: Novoroční a-ra-gorn 31. 12. 2008 - 19:45
RE: Novoroční cerviq 01. 01. 2009 - 16:47
RE: Novoroční paco 01. 01. 2009 - 22:04
RE(2x): Novoroční andiesek 01. 01. 2009 - 23:56
RE: Novoroční josh 01. 01. 2009 - 23:53
RE: Novoroční ivánek 02. 01. 2009 - 12:58
RE(2x): Novoroční andiesek 02. 01. 2009 - 15:48