Sunny článek

3. duben 2009 | 21.29 |


Skoro dva měsíce nic. No nebojte, jsem živa a teď už i docela zdráva. Dnes jsem při pití svého espressa z mašinky na espresso s javorovým sirupem změnila záhaví blogu... doufám, že vám kávové téma není proti srsti. :)
Uvažováno bylo v poslední době v tej mojí makovici o opuštění mé donedávna zbožňované práce. Asi výsledek nějakého přepracování či co. Jako ne, že bych se kdovíjak předřela, ale když se z občasné brigády stane každodenní vstávání, každodenní omílání toho samého s těmi samými lidmi... nic proti nim, jsou to zlatíčka a já je vážně miluju, ale prostě toho najednou bylo nějak víc než dost. Ale hlavně kvůli tomu, že jsou to fakt skvělý lidi, a taky proto, že jsem teď byla týden nemocná a tudíž odkázaná na čtyři stěny, lůžko a filmy, jsem si to zase rozmyslela... už se tam na ně v pondělí těším! A druhá věc spojena s mou prací je, že bydlím v mé obrovsky nejvíc milované Praze. Tak mám si vůbec na co stěžovat???
A příští týden mě čekají samé fajné věci - práce, Matějská s mojí láskou největší, hospůdková zahrádka s kámoši, narozeniny kamaráda, Lisboa s dalšíma kamarádama.. docela happy týden, tedy aspoň doufejme. Při tom počasí, co má být, to snad ani jinak nepůjde. :)
A jak se tak blíží to jaro, tak očekávám samé pecky, nevím teda ještě přesně jakého typu, ale určitě, určitě jo! Za chvíli léto a prázdniny a já mam spoustu plánů a aji kdyby z nich vyšla pouhá desetina, tak to bude fajn... A snad zbyde i čas, abych tu ty pecky napsala, protože by přeci byla škoda, kdybych si to nemohla všechno za rok přečíst. Už takhle toho tady spousta chybí...
Jinak jdu zítra na scio, tak mi držte pěsti, protože jestli je nedám na dostatečnej počet bodů, tak asi budu muset nastoupit jako pomocná síla v JéZéDé a utírat kravám řitě po zbytek svého života... xD
  No a na závěr nějaký fotky.. už dlouho jsem sem žádný nedala.... :)

kathme

anetteme

kathterkaanet

we

terkakath

anetterkame

 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Sunny článek ivánek 04. 04. 2009 - 00:07
RE: Sunny článek kaatcha 04. 04. 2009 - 22:42
RE: Sunny článek meck 05. 04. 2009 - 21:48
RE: Sunny článek cerviq 06. 04. 2009 - 17:38