Nedělně laděné nářky

29. listopad 2009 | 12.21 |

Tak vám nevím, jestli je to pouze tím, že je ta pitomá, pitomá, PITOMÁ neděle, kterou vždycky z duše nenávidím anebo taky trochu něčím jiným... ale jsem mrzutá až skoro lítaj blesky. A vlastně moc dobře vím, že za tohle nemůže jenom neděle, že za to může něco víc... a nejhorší na tom všem je, že tentokrát ne neděle, ale JÁ za to můžu hlavně... protože jsem pitomá, pitomá, PITOMÁ! Ani netušíte jak...

A navíc už mě od noci bolí žaludek. Nice.

Nikdy jsem se neuměla rozhodovat, vždycky jsem rozhodování z duše nenáviděla... a teď budu muset a momentálně mám dojem, že jsem se rozhodla a že to je správné rozhodnutí, ale to všechno se samozřejmě zase může v mžiku změnit, až na mě opět začnou působit rizikové faktory. Asi bych se jim měla obloukem vyhnout. Jenže to asi nepůjde.

Takže si teď půjdu umýt vlasy a na ksicht namalovat nějakej další, snad o trošku lepší než ten původní.. a vyrazím ven. S ním. I když do Kladna, kde o víkendu a zvláště pak v neděli nechcíp jeden pes, ale rovnou celá smečka! No co.. copak na tom záleží? Potřebuju procházku na čerstvém vzduchu a slyšet pár slov a dělat, jak mě hrozně rozčiluje, že mě kouše do nosu a podobně... a.. víc už vás zatěžovat nebudu.

Já jen doufám, že to večer bude lepší, přestože je ta pitomá, pitomá, PITOMÁ neděle. A jestli ne, stejně za to, chudinka, tentokrát nemůže.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nedělně laděné nářky phoenix 29. 11. 2009 - 18:26
RE(2x): Nedělně laděné nářky andiesek 29. 11. 2009 - 23:14