Prosím? ... že prej prosinec!

3. prosinec 2009 | 23.18 |
› 

Hop, prosinec... jakže? Kde nechal... hm... srpen? Vždyť ještě před chvílí byl tu a... cože? Prosinec? To přeci není možný... prosinec?

Prosinec. Tečka.

I kalendář to tvrdí...

Jestli teda nekecá....

Znamená to, že zase kolem nás protančil (i když u někoho se možná jen tak belhal...) jeden celý rok.. a to více než logicky znamená, že jsme zase o rok starší. Což o to, vaše roky mi jsou víceméně ukradené (pardon za výrok, který jistě z etického pohledu nebyl zvolen nejvhodněji - snad pan Špaček promine... ostatně pan Špaček stejně nemá u mě na blogu co pohledávat...).  Ale ty moje roky se mi začínají nelíbit. Sám tatínek mi naznačil, že už nejsem nejmladší a vyjádřil jistou obavu, jestli se mu podaří mne ještě vůbec někam/někomu udat... xD Tuto obavu však nesdílím, já se ve světě rozhodně neztratím...

Ačkoli tak trochu ztracená jsem. A trochu zničená. A mám ohromnou spoustu nevyřešených problémů a záležitostí, které by potřebovaly OKAMŽITÁ řešení, která však momentálně nejsou v mých silách.

A brzké vstávání  do práce prostě není pro mě! Jsem vyčerpaná... a fakt mi nedodá, když se po té vší práci a tak nějak po tomhle týdnu vůbec sejdu s ním a dostanu neuvěřitelně vynadáno. A je úplně jedno, že on má pravdu. A je úplně jedno, že jsem fakt hrozná. Stejně je to jeho věc jenom částečně. A nejvíc ze všeho NESNÁŠÍM, když někdo moralizuje a něco mi přikazuje. Z toho bych mohla v setině vteřiny vyletět z kůže... takže výsledek toho je, že jsem naštvaná, víceméně neprávem, ale prostě za ten přístup. Tímhle způsobem u mě ještě nikdo ničeho nedosáhl a váhám, zda mu to dojde či to bude chtít explicitní vysvětlení.

Nenuťte mě sakra dospět, když mně se ještě NECHCE!!!!

Zítra mě čeká škola. I zde bych měla dát pár věcí do pořádku. Naštěstí ne studijních. Čímž samozřejmě netvrdím, že to bude lehčí. Právě naopak, řekla bych, ale někde s tím pořádkem začít musím. A jestli jako bonus k tomu budu muset obhajovat svojí úvahu na Úvod do studia médií, tak je tohle poslední článek, co tu ode mě čtete, to přísahám bohu. (nepíše se Bohu?)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Prosím? ... že prej prosinec! pajenka®svetu.cz 04. 12. 2009 - 19:50
RE(2x): Prosím? ... že prej prosinec! andiesek 11. 12. 2009 - 18:37
RE: Prosím? ... že prej prosinec! phoenix 06. 12. 2009 - 23:35