Prospero año y Felicidad

31. prosinec 2007 | 00.04 |
champagnePřátelé, kamarádi! (doufám, že vám nevadí, že jsem si dovolila použít zde repliku z onoho úžasného českého filmu)
Tak se nám opět rok s rokem sešel... někdo je rád, že ten se sedmičkou na konci odprejskne do věčných lovišť, někomu bude strašně chybět (jako třeba mně). Někdo se na ten s číslem osm těší, někdo ne, někomu je to jedno. Tak vám, dobří lidé, přeju:

Užijte si Silvestra a do toho nového roku hlavně tu pohodu... páč je důležitý žít na pohodu, no ni? =) Takže žádný zbytečný hádky se svojí rodinou a přáteli, vybírejte si svoje přátele pečlivě a nezapomeňte si jich vážit, smějte se... to radši opakuju: SMĚJTE SE, protože smích sluší všem a prodlužuje život, nepropadejte depce kvůli každý blbosti (ne, nejste tak oškliví, hloupí, tlustí ani neschopní, jak si sami připadáte ;) ), nenechte se zbytečně vytáčet blbcema, užívejte si každej den, nenadávejte, že je zima, když je zima a že je teplo, když je teplo, choďte na pivo s kamarády, občas se zastavte v divadle nebo na výstavě, nezanedbávejte pravidelné lékařské prohlídky (za ty preventivní u zubaře a na gyndě se neplatí poplatek ;) ), jezte hodně ovoce a zeleniny, ať jste zdraví, smějte se (do třetice...), pracujte (ať náš stát vzkvétá), učte se (abyste mohli pracovat), milujte se, množte se, zpívejte, radujte se... prostě ŽIJTE...
A protože bloggerka zde publikující není úplně pitomá a ví, že takhle to v životě nechodí, tak plačte, křičte, nadávejte, snězte tabulku čokolády a ono bude zase líp. =)
A vy, blogeři, pište, ať je ten náš blogosvět veselejší.
And now....rada na závěr: Nikdy nevolejte na Silvestra namol svým bejvalým láskám nebo lidem, k nimž zrovna v té době nechováte nejhlubší sympatie. Dost pravděpodobně byste toho druhý den hořce litovali (Andie ví, o čem mluví).

Děkuji za pozornost. =)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Prospero año y Felicidad kájuš 31. 12. 2007 - 13:11
RE(2x): Prospero año y Felicidad andiesek 31. 12. 2007 - 13:21
RE: Prospero año y Felicidad despair 01. 01. 2008 - 01:48