Ty brďo, fakt? Ti vravím! No ty koky!

3. leden 2008 | 23.50 |
Byl to šok, jít zase po celkem dlouhé době do školy. Skoro nevím, k čemu bych to přirovnala... první dvě hodiny semináře byly bezbřeze nudné, dokonce snad více než obvykle (jde to vůbec??), moc nás tam nebylo a jediné, co stálo za pozornost byla nějaká žena (renesanční pojetí krásy, nebo co...), která jakoby z oka vypadla Kirkovi z Gilmore Girls... =)
Další (půlenou) hodinu (češtiny) jsem jen tak pročuměla, vlastně ne, nezapomněla jsem se bystře předvést, když se mne profesorka na něco tázala... řekl to za mě J.... tak sem byla zticha, načež se ona zeptala: "Andreo, slyšela jste, co J. říkal?" ... nenapadlo mě nic lepšího, než říct: "Eee.. no.. slyšela.." a dál se věnovat svojí ponovoroční melancholii. Musím jí připadat jako neuvěřitelně nadaná žačka =D... pak ovšem přišla do třídy M. pro třídnici a skoro mezi řečí se zminila, že druhá půlka píše čtvrtletku z matiky..... Hlavně don´t panic. Stejně už to bylo fuk.

Nebudu chytrá. Nebudu mít diplomy a ceny za matematiku. Nebudu vynikat v počtech a nikdy nenakreslím návrh žádné stavby. Nikdy nebudu profesorkou matematiky a nikdy matiku nepochopím. Tak to bylo, je a bude. Schluss.

Takže další hodinu jsem jen tak přetrpěla, no něco jsem tam napsala, ale bylo to žalostné... co si budem povídat.
Dějepis tak nějak proběhl, aniž bych o tom věděla...
Pak bylo ZSV... dnes velice poklidné, paní profesorka nám popřála klid a radost do života... její přístup jednoznačně oceňuju, jako jediná z kantorů si vzpomněla, že jsme vlastně měli nějaký Vánoce, že jsme ještě včera užívali poslední chvilky rodinného tepla a dneska sme zase byli nahnáni do toho holubníku, kurníku, blbečkárny, blázince, ústavu, etc.., kde se na nás učitelé slítli jak supi.
Poslední hodina patřila francouzštině s naší paní profesorkou třídní, kterou bych také ráda ocenila, neboť nás pustila o deset minut dříve a byla na nás hrozně milá. To myslím vážně.
Zítra mám biologii. Bojím se, neboť jsem přesvědčena, že bych nepodala dobrý výkon.
Co se týče mého aktuálního duševního stavu... celý den jsem lehce melancholická se sklonem k poslechu smutných písniček a s nehezkými hlodajícími myšlenkami, už dva dny se mi nedaří moc spát, takže jsem strašně mimo. Znáte druh zoufale vyčerpanýho smíchu, kdy se smějete kdejaký kravině, úplně bez důvodu, jen proto, že jste moc unavení a psychicky vydeptaní? Tak to jsem měla dneska taky docela často, zvlášť ve škole.
A btw.. jak tak o tomhle článku přemejšlim, kurňa, je fakt naprosto nezajímavej. No co, třeba si za pár týdnu ráda připomenu svůj první školní den v tomhle zpropadeným novým roce.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Ty brďo, fakt? Ti vravím! No ty koky! despair 04. 01. 2008 - 02:04
RE(2x): Ty brďo, fakt? Ti vravím! No ty koky! andiesek 04. 01. 2008 - 18:09
RE: Ty brďo, fakt? Ti vravím! No ty koky! cerviq 04. 01. 2008 - 13:01
RE: Ty brďo, fakt? Ti vravím! No ty koky! actress 04. 01. 2008 - 18:19