Rekapitulace week-endu...?

6. leden 2008 | 23.07 |
Tak jsem to nakonec nezvládla tak, jak bych si představovala. Zase ale nemohu říct, že bych neudělala vůbec nic. Kdybych měla zhodnotit tenhle víkend, moc jsem toho neudělala, ono když člověk vstává po dvanácté hodině, pak už toho fakt moc nenadělá, ani kdyby chtěl. Ale zase jsem si zahrála s rodičema a bráchou scrabble a karty, sice mi to v mojí kariéře do budoucna nepomůže, nicméně rodina je pro mě rozhodně důležitější.
A abyste nebyli ochuzeni o mé citové a myšlenkové pochody, které se školy ani náhodou netýkají... je to pořád v hajzlu. Neni to sice na skok z pátýho patra, to chraň bůh (pokud nějakej je), ale neni to v pohodě. Anebo je. Chvílema. A pak zase přestane bejt. Mívám "bezva" chvilky, kdy mi hlavou víří přímo miliony útržků myšlenek, já nervózně klepu nohou a čumím do prázdna, zatímco z počítače někdo kvílí něco příšerně smutnýho o starejch láskách, ztracenejch dětech, nenaplněnejch citech a podobně (naštěstí však v angličtině, takže to moc nevnímám...).
Víte, co je v životě skutečně nejhorší? Vydržet sám se sebou. A vzhledem k tomu, že já jsem sama se sebou už zažila velkou spoustu průserů a zbytečnejch hovadin, už si nejsem ochotna nic velkoryse odpouštět. Já se znám a nezasloužim si to. Zajímalo by mě, jestli někdy dokážu bejt lepším člověkem...
Tak koukám, že se z článku o víkendu stal článek o mně. Jak egoistické. =/

bolí mě břicho... =( ... asi si půjdu dát teplou, voňavou koupel..
dobrou noc

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Rekapitulace week-endu...? evelyn* 07. 01. 2008 - 05:37
RE: Rekapitulace week-endu...? markisha 10. 03. 2008 - 21:42