Today´s news

7. leden 2008 | 17.56 |
Tak jsem to kupodivu dnes ve škole přežila nejvíc v pohodě, dokonce jsem ani neměla problém vstát, což je docela výkon, poněvadž jsme se téměř násilím donutili jít spát v půl pátý... ale aspoň mám pocit, že jsem snad trochu pomohla... a to stojí i za ty kruhy pod očima.
Neb jdu zítra na alergologii, prošvihnu testík z dějepisu, jaká škoda... ale dokonce jsem se paní profesorce převelice iniciativně omluvila, takže vše jest v cajku. =) Jinak by mě zajímalo, co se na tý alergologii vlastně dozvim, když mi sebrali těch sedm odměrek krve (mííí ).
Cesta do školy byla zajímavá. Né, že bych včera nezaregistrovala, že je venku halda sněhu, ale nějak jsem na to ráno nepomyslela, takže jsem nevyšla tak včas, jak bych potřebovala. Totiž.. mám v hajzlu kotník a proto jsem na svou chůzi více než opatrná.. těch pár set metrů jsem vypadala asi tak jako když tučňák běží na toaletu, protože za jedno jsem se snažila jít co nejopatrněji a pomalu, ale zase jsem moc nestíhala a nerada bych, aby mi ujel bus, takže jsem trochu máknout musela. Navíc mne neustále z rovnováhy vychylovala moje ne zrovna lehká taška přes rameno (na zejtra si snad radši vezmu batoh).
Tohle fakt příroda nevychytala, naprosto nejvíc si libuju v systému (zmrzni-roztaj)repeat, kdy si ráno připadám jako krasobruslařka a odpoledne se po kolena brodím v nechutný hnědý břečce.. a druhej den hezky nanovo. Už se těším na zítřek.
Ale aspoň nám zítra odpadá první hodina, to je pozitíívní.
Btw není nad to probrat s nejstarší přítelkyní, co mám (nemyslím věkově), naše staré dobré časy, to, jak vypadal náš byt, když jsem eště bydlela v Praze, to jak jsme dřív, když jsme byly malý, blbly na zahradě a chodily bruslit a chodily na procházky a plavat a vůbec jsme se neválely furt jen doma u kompu nebo televižn, jako teď... kde ty před-před-před-před-(atakdále)-loňské sněhy jsou?? :(
Koukám, že od té doby, co jsem přesídlila na pise.cz, mě psaní blogu začíná zase neuvěřitelně bavit, takže se obtěžuju s psaním každý kraviny... =D Ale nějak mne to vnitřně naplňuje, takže wo co gou?
Mějte se, klučajzníci ;)
ňufíííí

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Today´s news cerviq 07. 01. 2008 - 20:06