Víííkend

13. leden 2008 | 22.15 |
Abych tak nějak tradičně shrnula víkend...No i když.. tradičně.. dělám to teprve podruhé. No, nevadí. Tak tedy:
V pátek již zmiňovaný sraz s holkama, goooood. V sobotu celkem nic, večer brusle s kamarádkou z Kladna. Andie, debil, spadla pět minut před koncem bruslení, nějak se jí zamotaly do cesty vlastní zoubky (bystřejším dojde, že nemyslím ty kousací, ale ty na bruslích). Teď má, chudinka, naražená obě kolena, na obou parádní modřiny, no prostě supeeeer!
Dneska jsem se snažila všemožně naučit angličtinu, snad se mi to alespoň částečně povedlo.
A musim vám říct, co se mi zdálo dneska... =D
Měla jsem se vdávat.. (VDÁVAT, no chápete to?!).. přišlo mi, jako by to byl nátlak ze strany mojí rodiny, že se mi do toho fakt nechtělo (všechno se to odehrávalo v bytě babičky). Měla jsem nějaký šílený šaty, co mi vůbec nepadly a potřebovala bych nějaký menší a kratší nebo co.. byly takový divně zeleno-bílý... pak jsem šla kolem bývalého baráku v Praze, kde jsem venčívávala psa... a v naší ulici byl uplnej houf mejch příbuznejch (a taky lidí, co jsem vůbec neznala, předpokládám, že rodinka pana manžela...), a já tam šla.. a najednou na sobě měla ty divný šaty a hrála tam nějaká hudba (na ulici jo! :D) a všichni na mě koukali.. no bylo to hrozný. Nejvtipnější na tom bylo, že jsem vůbec celej ten sen nevěděla, kdo je vlastně můj nastávající... =DD Celej ten sen jsem se té představě zubynehty bránila... a pak jsem ho, ke konci snu, spatřila, nějak myslím konverzoval s nějakou paní (možná to byla moje babička, to už nevim...). Vůbec nevim, kdo to byl, prostě nějakej uplně cízí člověk, už bych si ani nevzpomněla, jak ten "chudák" vypadal... ale vím, že když jsem ho viděla a posléze slyšela mluvit, nějak mě to vnitřně uklidnilo, vypadal sympaticky. Jak to dopadlo, to nevim, ale mam pocit, že jsem stále neprovdána.....=D
Super sen pro někoho, kdo tvrdí, že se nikdy nevdá, no né? (I když zajímalo by mne, kdo byl ten chlapec z toho snu... :D:D )
Tak koukám, že výklad mého snu je delší než popis víkendu..no nic, mějte se krásně, přeji úspěšnej tejden....

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Víííkend cerviq 14. 01. 2008 - 18:14
RE: Víííkend slecna zebra 14. 01. 2008 - 22:11
RE(2x): Víííkend andiesek 14. 01. 2008 - 22:53
RE: Víííkend slecna zebra 14. 01. 2008 - 22:11
RE(2x): Víííkend andiesek 14. 01. 2008 - 22:54
RE: Víííkend markisha 10. 03. 2008 - 21:52