Sex vás dostane, kam jen si budete přát...

15. leden 2008 | 21.53 |
Věřte si tomu nebo ne, ale myslím, že tahle skutečnost by šla jen těžko popřít. Ostatně možnost přesvědčit se o tom dostanu již brzo.. a je tu samozřejmě i jistá možnost, že jsem se hluboce zmýlila.

Vezmeme to pěkně od začátku.... někdo se sexem vypracuje na vysněnou pracovní pozici ("Pro svou práci jsem udělal/a maximum, tvrdě jsem makal/a...")... někdo se sexem živí a tudíž si jím vydělává (a ne málo, pokud její/jeho pasák neni pes... ne jako štěkací ale jako hajzl....), někdo se sexem dostane do pohody, někdo se jím dostane do pořádnýho průseru (ne, že by si snad tohle někdo přál...), někdo se sexem dostane na venerologickou ambulanci, někdo se sexem stane rodičem (s čímž v jistých případech souvisí již výše zmiňované průsery)... no a jistě bych vymyslela ještě řadu způsobů, kterak se "Honza" (to jméno si prosím neberte osobně) sexem k "něčemu" dostal... (ale on to vlastně vůbec není účel tohoto článku, tak proč v tom pokračovat..?)

A proč to tedy vlastně celé píšu? Zajímalo by mne totiž, kam se v žebříčku pise.cz dostanu tímhle "sexem" já. V případě, že tohle čtete, napomohli jste mi alespoň trošičku v mém tvrzení, že cíleně užitým sexem se člověk opravdu dostane přesně tam, kam chce.

no a neb je mi jasné, že jsem oko ani jiný smysl čtenáře asi dvakrát nepotěšila, tak si aspoň poslechněte úryvek mojí oblíbený písničky od slovenských Horkýže Slíže...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny