Hau dů jů dů tůdej?

15. leden 2008 | 17.16 |
Jak jsem se na dnešek ani v nejmenším netěšila, tak mám dojem, že jsem si to docela slušně povodila. Z písemky na Aristíka (jakože Aristotela :D ) mám celkem dost dobrý pocit, o tom, jak sem si dala děják, ani nemluvim. =)
Mno teda... abyste to dobře chápali. Z Aristíka to vidím tak na jedna (to bude překvápko, až mi na lavici přistaně nějaká trojka, lol :D), z dějáku to vidím nejlépe na tu trojku, ale zase to je tak asi maximum, čeho jsem schopna vzhledem k tomu, že mě dějepis (promiňte mi...) zrovna moc neinteresuje. Není to nic osobního, jen prostě nemám hlavu na data, lidi a neustálý konflikty, války, spory, trojdohody, koalice, války, prohry, bitvy a vůbec ty všechny souvislosti mezi tím... =D (anebo jsem jenom moc líná se to učit...)
Když jsem přišla ze školy, měla jsem v plánu začít se hnedka učit, říkala jsem si "hlavně nepustit Mozillu a nejít na blog", protože mě to čtení vašich nových článků vždycky hrozně zdrží. No, samozřejmě, že už jsem všechny články mých oblíbených blogů zcheckovala a jako třešničku na dortu teď píšu tenhle článek (opět o ničem). Tak abyste věděli, teď se jdu učit.

...a zajímalo by mě, jak dlouho u toho vydržím.....

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Hau dů jů dů tůdej? cerviq 15. 01. 2008 - 17:37
RE(2x): Hau dů jů dů tůdej? andiesek 15. 01. 2008 - 21:15
RE: Hau dů jů dů tůdej? evelyn* 16. 01. 2008 - 06:18