Hospodské vypravovánky I.

27. leden 2008 | 18.08 |
Jo, Andie si taky občas zajde do hospody...
.. i když teda rozhodně odmítá nařčení nejmenované zaměstnankyně ve službách státu, dejme tomu, že pro upřesnění uvedu, že je to naše třídní... že prý moc pije a moc kouří!

Tohle mi fakt bylo řečeno. Přitom pít jsem byla naposled na Silvestra (ona mne od té doby tak trochu na všecko přešla chuť...). Ani na svoje narozeniny jsem neměla žádnou kalbu, pche a to prej moc piju. A kouřit mě stejně naučila moje třída, před tím jsem to nenáviděla. Že si z celý tý třídy všimne zrovna mě.
No nic, to stejně není důvod, proč vzniká tenhle článek...

Ten důvod je vlastně úplně prostý...: Na vědomí se dává, že Andie byla v hospodě a slyšte slyšte, co zajímavého se tam událo...

... tak tedy.. v sedm sraz, jen já, kamarádka T. a kamarád P. Vlastně to byla celkem nuda, protože kamarádku T. jsem viděla předchozí dva dny skoro pořád, kdežto kamaráda P. jsem poslední dva měsíce neviděla vůbec, takže s kamarádkou T. jsem už neměla co řešit a s kamarádem P. jsem si neměla co říct.. =D Občasné poznámky typu "To je zábava, ty vole, řikejte někdo něco..." moc nezabíraly... Nakonec jsme skončily u hraní vcelku debilních her jako Kontakt (ve třech se to moc nedá, jinak je ta hra nejvíc super), flaška s mobilem, která byla zavrhnuta ještě než začala a pak něco nedefinovatelného a příšerného, kdy jsme na slovo TEĎ řekli všichni první věc, co nás napadla. Nejdéle jsme si vystačili s asociační hrou (určitě to znáte, jeden řekne slovo a další řekne slovo, které ho jako první napadne na slovo předchozí..), což byla docela fajn hra. Pak T. praštila pijícímu P. do půllitru, P. se na ní strašně naštval, řekl jí pár ošklivých slov a odkráčel. T. se za ním vydala, já tam byla děsně dlouho sama, pak se oba vrátili. A nuda pokračovala...
Jedna věc, kterou fakt nechápu, je, že asi po čtvrtém nebo pátém pivu se mi udělalo blbě (asi stárnu...), a tak jsem pila už jen vodu. Bylo to úžasné, neb mi pak ráno vůbec nic nebylo. A také se musím pochválit, že jsem své tělo uposlechla a nic už nepila, protože být mladší, kašlala bych na to, pila dál a špatně dopadla.
Za zmínku též stojí, že když P. odešel a zůstaly jsme tam jen já a T., tak ona dostala příšernou depku z důvodu, kterej tu ani nemůžu uvést, protože by si všichni mysleli, že žertuju (i když třeba já ten důvod jsem schopna pochopit)... a já jsem stačila zaujmout nějakýho chlapce, kterej, bohužel, byl úplně namol, škoda, protože kdyby nebyl, možná by k něčemu byl... :D Každopádně jsem byla po zbytek večera téměř zavalena lichotkami. Prý, že až mě ňákej frajer potká, bude to nejšťastnější člověk na světě (hahaha), že se budu mít v životě dobře, že se zamiloval, kecy, kecy, bla, bla, bla. A nakonec že jsem mu zlomila srdce. Za zmínku též stojí jeho kamarád, který neustále při všem opakoval: "A zase to odnesu já,", tudíž jsem ho překřtila společně s T. na mučedníka, z něhož se následně vyklubal pilot letadla a poté už by furt jen vyhazoval padáky a ptal se, jestli budu letuška... přibližně asi tak každejch pět minut. No... doufám, že ty týpky už nikdy neuvidím, i když... my rozhodně s T. nejsme ty, co by se za svoje chování měly stydět.
Kdybych já hrála v Heroes, moje nadpřirozená schopnost by jistě spočívala v tom, že zaujmu ty nejhorší existence z celýho lokálu (ačkoli tenhle nebyl z nejhorších, abyste si nemysleli.. jen měl prostě dost). Nu což, na sebevědomí to sice moc nepřidá, ale rozhodně ani neubere.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Hospodské vypravovánky I. cerviq 28. 01. 2008 - 13:39
RE: Hospodské vypravovánky I. despair 28. 01. 2008 - 16:53
RE: Hospodské vypravovánky I. jeanuska 30. 01. 2008 - 14:33
RE(2x): Hospodské vypravovánky I. andiesek 30. 01. 2008 - 17:18