Maturitní ples

24. únor 2008 | 17.19 |
Jak jsem slíbila, tak činím (i když s lehčím zpožděním...).

maturak
povšimněte si krásného nápisu "Děti revoluce" :)

Ples byl (přiznám se, že celkem nad moje očekávání) skvělá akce... ve zkratce shrnu - nástup (se kterým jsem bytostně nesouhlasila) byl odbyt celkem rychle a nakonec jsem si tam ani nepřipadala jako takovej debil... šerpy dopadly výrazně nad moje očekávání (tudíž měly úplně jinou - a naštěstí lepší - barvu, než měly mít.. i nápis "pure ownage" už sem rozdejchala... =D), židle, kterou dostala třídní jako dárek, posloužila jako trůn, na němž se všichni z nás vyfotili.. a nakonec náš odchod.. ten mě potěšil ze všeho nejvíc, protože to bylo vymyšlený v rychlosti a byly s tím hrozný tahanice... ale nakonec nám to krásně uvedli ("A teď přijde překvapení.. něco, co v historii naší školy nepamatujeme. Protože teď nastoupí na parket všech sto osmdesát studentů a všichni společně nám zatančí... dámy a pánové, čtvrté ročníky a jejich Arnoštek!" ) Až jsem z toho byla celá taková dojatá. Dost se nám to povedlo (neumíte si představit tu radost, když jsme to úspěšně zatancovali). A mrzí mě, že se v naší třídě (a ZEJMÉNA v naší třídě, protože všechny ostatní třídy ten tanec nakonec nacvičili bez keců) objevili tací (a musím říct, že to byla většina mých spolužáků), kteří se na nás vyprdli (a ještě si vymýšleli hory stupidních výmluv!).
Prostředek plesu stál tak nějak za nic moc, neboť hudba byla tragická (samý dechovky, valčíky, prostě NIC zábavnýho) a hlavní náplň této části byla stále někoho hledat ("Neviděla si T.?" "Ne. A neviděl jsi K.?"). Když rodiče odcházeli, nechali mi tam kameru, takže jsem tam po zbytek večera chodila s taškou na kameru a střídavě někoho prosila, aby mi ji pohlídal nebo jsem něco točila.
Dostali jsme od třídní každej plnou skleničku šáňa, přípitek byl fajn.. :) Za zmínku též stojí mé tance s kamarády, které jsem rok a půl neviděla (možná vám to nepřipadá nic moc extra, jenže já nikdy nechodila do tanečních a vrchol mého tanečního umění je makaréna a "Arnoštek", takže vidět mě muselo stát za to :D ).
Po plese byla tradiční afterparty, která byla, co se týče hudby (až na pár slabých chvilek protkaných tóny techna), tisíckrát lepší než ta na plese, takže jsme vpodstatě až do rána jen a jen tancovali. Nejvíc nás potěšilo, že nám Arnoštka pustili i na after, takže jsme si tam ten taneček nejvíc dávali (akorát nám to tam kazili hosti, co nevěděli KB ☼☼), ale to by se jim dalo odpustit. :D Též makaréna, kterou jsem tančila tváří v tvář nějakému profesorovi, kterej myslim u nás učí něco na kompech a vůbec ho neznám, a na kterýho sem házela vysmáté výrazy, které mi vysmátě oplácel, stojí za zmínku. :D A také přiopilý lektor až z dalekých států spojených amerických, který na after chodil s rozhalenou košilí a kravatou, kterou měl okolo krku jako šálu (a který vůbec nemohl rozumět textu písničky Jede, jede mašinka, na kterou tam s ostatníma dělal vláček), se mi tak nějak vryl do paměti.

Pití docela ušlo (i cenově).. a já zjistila, že Malibu mi opravdu chutná, zatímco Metaxa s ohromujícím počtem pěti (až sedmi, teď si nejsem jistá) hvězd, mi teda fakt nechutná.
Je fakt, že za celej večer jsem se s nikým z naší třídy moc neviděla, ale byla jsem s těma, který mám opravdu ráda.. a zbytek jsem tu a tam pozdravila a prohodila s nimi pár vět =), takže není co řešit. =D Beztak mne (jako již tradičně, poslední dobou), nasral D., protože se choval jako imbecil.. a pak jsem na zbytek třídy ani neměla náladu.. =) Asi si myslí, že čím víc se bude chovat jako hovado, tím víc "kůl" bude.
V šest ráno nás z Lucerna musicbaru vyhodili, takže nám nezbylo, než to jít s holkama zakončit do mekáče. Před mekáčem jsme si střihly tanec, nechtěli nám prodat cheeseburger (debilní mekdonaldský snídaně!!!!) a já natočila asi patnáctiminutové video plné smíchu a "společensky unavených" průpovídek. Pak jsme s Anetou sbíhaly eskalátor jedoucí nahoru a já si dole lehce zvrtla kotníček. =D Domů jsme s Kath přijely asi v osm.. a okamžitě usnuly.
Tím to však nekončí, ráda bych se s vámi podělila o záhadu obřích rozměrů (která, kdyby se nám stala někdy večer nebo v noci, by jistě způsobila mou smrt vyděšením..). Normálně jsme se vzbudily někdy odpoledne... a kecaly jsme... a najednou se Kath za hlavou rozsvítila lampička. Tak pomaličku... a já jen na ní koukám a Kath: "CO?!" a já: "Lampička...." .. a ona: "Cože? Néééé, co je s ní?" a já: "No... svítí!" načež Kath: "Nedělej si ze mě prdel!" a já: "Já si nedělám prdel, podívej..." a tak se koukla a viděla, že opravdu svítí. Možná čekáte pointu ve stylu "Kath ležela na vypínači"... ale není to tak. Vypínač visel za skříňkou a aby s ním Kath něco udělala, nebylo možné. Tudíž veřejně prohlašuji, že jsem byla svědkem tajemného zázraku. O to většího, že lampička poté zase sama zhasla (Kath mi vyprávěla, že se pak druhý den před usnutím celou dobu modlila, aby se lampička nerozsvítila :D ).
A na závěr... kdyby se mě někdo zeptal, jestli jsem byla někdy v životě zamilovaná (opravdu upřímně zamilovaná...), řekla bych že jo. Ať se vám to zdá jakkoli nemožné, řekla bych, že mojí láskou je Arnoštkův taneček (☼☼☼). Myslím to upřímněji, než to kdy mohl myslet Standa Grossů.


tři sluníčka pod čarou:
Arnoštkem je míněna známá píseň "Je to fajn" z filmového muzikálu "Kouř"
☼☼ KB = která bije
☼☼☼ za opravdovou lásku též považuji Johnnyho, ale to už je tak samozřejmý, že zmiňovat ho by bylo jako třeba pronést, že žijeme na Zemi (a tudíž úplně zbytečné)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Maturitní ples cerviq 24. 02. 2008 - 17:50
RE(2x): Maturitní ples andiesek 24. 02. 2008 - 18:58
RE: Maturitní ples despair 25. 02. 2008 - 23:28
RE(2x): Maturitní ples andiesek 26. 02. 2008 - 10:44
RE: Maturitní ples vee 26. 02. 2008 - 23:13
RE: Maturitní ples actress 27. 02. 2008 - 06:19
RE(2x): Maturitní ples vee 27. 02. 2008 - 23:28