Budoucnost je značně nejistá...

24. únor 2008 | 16.22 |
Mám dojem, že opravdu dělám čest doméně, na které již 76 dní bloguji. Páč já už jsem z těch vysokejch škol fakticky úplně zblblá!
Původně jsem si chtěla dát tři přihlášky, dneska mi skatuska povídala o VŠE. S mým percentilem z NSZ bych měla přijetí asi skoro jistý (možná...)... jenomže JÁ a MATEMATIKA?! :D To prostě nikdy nešlo dohromady (a pochybuju, že kdy půjde..).
Ale zase je to národohospodářská fakulta, obor národní hospodářství...

"Studijní obor bakalářského studia Národní hospodářství připravuje studenty na uplatnění prakticky ve všech sférách podnikové sféry, státní a regionální správy. Šíří záběru teoretických a praktických předmětů a umožněním větší míry volitelnosti jde o obor, který skýtá dobré perspektivy i pro jednoznačně nevyhraněné zájemce o studium ekonomie."

A teď tu sedím a váhám... sice bych to brala jako nejnouzovější nouzovku, ale případ, že se nikam jinam nedostanu, může nastat... a v tom případě nevím, jestli bych studium na takové škole přežila... :D Ale jsou tam i základy humanitních studií jako předmět, tak možná jo. ;o)
Přede mnou je nelehká otázka - odeslat či neodeslat??
Hm.. mám na to už jen dnešek.

Btw, vyplňovat složenky na vysoké školy je opravdu zábava. Absolutně si nejsem jistá, jestli jsou všechna čísélka na svých místech, tipla bych si, že spíš ne... takže pokud peníze nedojdou tam, kam mají, je to i poměrně drahá zábava....

Nechci přihlášky na vejšku! Chci aktovku, svačinu v krabičce, ukazovací hodiny, plyšáky, skákat panáka a učit se prvouku!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Budoucnost je značně nejistá... a-ra-gorn 24. 02. 2008 - 20:59
RE(2x): Budoucnost je značně nejistá... andiesek 25. 02. 2008 - 18:17