Hledá se pan ideální

10. prosinec 2007 | 16.42 |
S mým nynějším jsem se potkala asi tak v březnu tohoto roku. Byla to láska na první pohled. Je naprosto podle mých představ. Decentní, velikost přesně podle mého gusta a má to uvnitř srovnaný. Stal se více než jen věcí, kterou s sebou denodenně vláčím. Vážně jsem si ho zamilovala a po celý tento rok jsem mu barvitě svěřovala vše, co se mého bytí týkalo. Bohužel pomalu nastává čas, kdy je nutné ho vyměnit. A tady právě narážím na obrovský problém.

Nikde totiž nemohu narazit na žádný, který by se mu jen vzdáleně podobal. Přitom mne bude provádět celým příštím rokem.
obrazekobrazek

Tak to je on. O něco větší než tužka, hlavně je lehkej, protože nemá tvrdý desky. Původně tam byl jen obrázek od Picassa, ale neodolala jsem pokušení ozdobit ho tou nálepkou. =)
Jestli mi na něčem u diáře opravdu záleží, tak na tom, aby jeden den byla jedna stránka. Občas mám chuť všechno zaznamenat pečlivě a tak bych nesnesla, kdybych vše musela vtěsnat do nějakých čtyř řádků.


obrazek
Je skoro jako nějakej můj deníček. Ráda si listuju dny zpátky, vracím se do prázdnin, na výlet, na lyžák nebo do úplně obyčejnejch dní, kdy jsme někde byly s holkama, něco jsme zažily, něco viděly, něco slyšely, něco si chtěly zapamatovat.

Je to fakt tak nereálný, když chci diář DENNÍ DIÁŘ BEZ TVRDEJCH DESEK?! =(((


Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Hledá se pan ideální imagine 10. 12. 2007 - 19:53
RE(2x): Hledá se pan ideální andiesek 10. 12. 2007 - 21:05
RE: Hledá se pan ideální kájuš 11. 12. 2007 - 14:56