Kašlu na nadpis

18. březen 2008 | 20.28 |
Chumelí se chumelí,
to je pěkně v ...
no vy víte.

Zima dělá celou dobu mrtvýho brouka.. a když už pomalu přechází do jara, když chudinky stromečky předčasně zezelenaj.... tak nasněží! Ale najdou se i tací, kteří z toho mají úchylnou a zvrácenou radost. Jako třeba B.. Ne, že bych mu to nepřála ze staré veverčí známosti, ale mám chuť mu sebrat veškeré jeho oříšky a podpálit mu jedli! Eh... toho si nevšímejte. Ovšem mně tohle hnusný počasí fakticky dobře nedělá (viva Letní Liga). Mám nějakou úplně debilní náladu. Nemám důvod být vyloženě smutná, ale už vůbec ne být nějak veselá. Takže lítám mezi těma dvěma pólama sem a tam, chvíli se směju, i když není čemu, pak se v mém obličeji (a hlavně v duši) usadí tragický výraz... a to taky uplně není proč. A mám dojem, že čím dál tím víc vítězí tragika nad veselím. Aspoň, že zejtra odpadá seminář.
A pak jsou ty Zvířata. A kalba u Terezky. Řekla bych, že se těším. A opravdu bych se MOC těšit chtěla. Jenomže, bohužel, momentálně to tak není. Teda jako... je. Jo, těším se. Ale teďka jsem tak strašně unavená, že je mi to úplně jedno.
Já furt žiju v představě, že někdy musí být líp. Že jednou nebudu tolik unavená a uštvaná tou školou (a uštvaná jsem hlavně psychicky, protože že bych toho pro ni tolik udělala, to nemohu tvrdit, no...). A těším se na věci, co se aspoň trochu vymykají tomu, co normálně dělám. Jenže to "něco" rychle proběhne.. a pak je to zase pořád to samý.
A všichni včetně mě maj akorát plnou hubu keců a to je asi tak všechno.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Kašlu na nadpis theopendoor®pise.cz 18. 03. 2008 - 20:45
RE: Kašlu na nadpis le.me. 19. 03. 2008 - 09:23
RE: Kašlu na nadpis cerviq 19. 03. 2008 - 18:36
RE: Kašlu na nadpis despair 20. 03. 2008 - 01:40